Кар’єрні можливості

Випускники механіко-математичного факультету працюють у провідних компаніях в Україні та за кордоном. Навчання тут розвиває аналітичні здібності. Студенти привчаються мислити критично, робити висновки на основі правильних даних та коректних логічних міркувань.
У відомому американському серіалі постійно повторювали: «числа навколо нас». Не тільки числа, але й непомітні для непідготовленого ока закономірності. Студіювання математики – це перший крок до здатності їх виявити, описати, оцінити й передбачити (випускник факультету).
Такі навички високо цінуються роботодавцями. Диплом механіко-математичного факультету свідчить про те, що людина вміє вчитися, легко засвоює аналітичні процедури, навіть якщо вони безпосередньо не пов’язані з математикою. Роботодавці знають: якщо працівники здатні займатися математикою, то вони здатні до будь-якої роботи, яка вимагає точного аналізу та уважної дедукції.
Математика робить щеплення від страху перед складними задачами. Після мех-мату ти просто розумієш, на що здатен в інтелектуальному вимірі (випускниця факультету).