ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ 2018 РОКУ!

З 17 по 20 квітня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка вчергове проходив заключний другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів класичних університетів. Як і завжди, окремо змагались студенти 1-2 курсів (олімпіада з навчальної дисципліни “математика”) та 3-4 курсів (олімпіада зі спеціальності “математика”). Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка цього року виборола 4 перших, 4 других, 4 третіх та 5 четвертих дипломів журі (із загальної кількості у 5 перших, 6 других, 7 третіх і 5 четвертих дипломів).
             На старших курсах студенти механіко-математичного факультету Вікторія Корчемна та Борис Манікін (3 курс) отримали другі дипломи, а Павло Петроченков та студент факультету комп’ютерних наук та кібернетики Павло Коляденко (4 курс) – треті дипломи.
             На молодших курсах вдало виступили студенти факультету комп’ютерних наук та кібернетики: Ярослав Ківва, Денис Пушкін, Нікіта Скибицький (2 курс) та Антон Тригуб (1 курс) отримали перші дипломи, Всеволод Решетніков та Денис Чергикало (1 курс) – другі дипломи, а Анна Кравець та Валерій Таргонський (1 курс) – третій і четвертий дипломи відповідно. З нагородами повернулися і студенти 1 курсу механіко-математичного факультету: Костянтин Крутой виборов третій, а Артем Афанасьєв, Філіпп Буряк, Петро Зеленько та Денис Платонов – четверті дипломи. Вітаємо переможців!
             Успішно також виступили студенти Харківського університету (1 перший і 2 других дипломи журі), Львівського університету (2 третіх дипломи журі) та Чернівецького університету (1 третій диплом журі).