31 травня – 2 червня 2024 р. на базі практик табору «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулась XIІІ Міжнародна науково-практична конференція «МАТЕМАТИКА. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ОСВІТА»

Цьогоріч механіко-математичний факультет був співорганізатором конференції.

У роботі конференції взяли участь науковці з багатьох міст України, зокрема, Києва, Дніпра, Львова, Луцька, Чернівців, Рівного, Умані. Програма конференції була дуже насичена. Пленарні й секційні доповіді були дуже цікавими та викликали живий інтерес і жваве їх обговорення. Матеріали конференції опубліковані у збірниках тези та статтей. Детально можна ознайомитись за посиланням http://www.diffeq.univ.kiev.ua/vnuconf2024/archive/

Під час конференції учасники мали змогу взяти участь у науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми освітніх і наукових досліджень: перспективи, інновації, розвиток», де ділилися своїми думками, власним досвідом та обговорювали стратегії розвитку освіти. Також в межах конференції відбувся Workshop з сучасних технологій машинного навчання та Data Science.

Приємно відзначити активну участь мех-матівської команди в організації та безпосередній участі усіх заходів в рамках конференції.