Фінальний етап І туру V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація»

18 квітня на механіко-математичному факультеті відбувся захоплюючий фінальний етап І туру V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація», під час якого студенти спеціальності 014.04 “Середня освіта (математика)” продемонстрували власне бачення проблеми збереження фізичного, психічного та інтелектуального здоров’я дітей.

Перше місце серед бакалаврів виборола Дар’я Кузнєцова з роботою на тему “Реалізація дидактичного принципу виховання здорової особистості на уроках математики”. Друге місце посіли Стефанська Жанна із роботою “Використання сучасних інформаційних технологій як засобу розвитку пізнавальних інтересів учнів” і Лавренюк Марина із роботою “Порівняльний аналіз шкільної математичної освіти в Україні та за кордоном”.

У категорії “магістр” переможною стала робота “Формування навичок здорового способу життя учнів на уроках математики”, представлена Ярославом Сисоєм.

Вітаємо наших студентів-освітян та їхніх наукових керівників! Пишаємося вами і бажаємо успіхів під час наступних етапів змагання, а крім того – впевненості, щоб гідно представити наш факультет і університет на Всеукраїнському рівні!