Математична Пі-олімпіада 10.03.24

14 березня — День числа Пі

То ж пропонуємо взяти участь у Математичній Пі-олімпіаді!

Олімпіада допоможе прокачати знання з математики й водночас дасть нагоду показати, як добре ти знаєшся на цій науці. Проводимо її в колаборазії з механіко-математичним факультетом КНУ імені Тараса Шевченка.

Тут учні 8–11 класів змагатимуться в індивідуальному розв’язуванні задач. Кожна з них складається з трьох пунктів різної складності, а загалом задач буде 5. Учасники працюватимуть над ними 4,5 години. Приклади подібних завдань зібрали тут, аби надихнути й зорієнтувати учасників, якою буде олімпіада.

За кожний правильно розв’язаний пункт задачі учасник або учасниця отримає щонайбільше 4 бали. А переможе в олімпіаді людина з максимальною кількістю балів за підсумками змагання.

Усі розв’язки задач і рейтингові списки з результатами надішлемо учасникам на електронні скриньки. Тому незгодні з оцінюванням зможуть подати апеляцію, і лиш після її розгляду відбудеться урочисте нагородження переможців. Учасники з найкращими результатами отримають дипломи та призи.

*Для участі обов’язкова реєстрація за посиланням*.

Олімпіада розпочнеться 10 березня о 10:00 у Києві за адресою: вулиця Володимирська, 60.

Деталі щодо інших заходів з нагоди Дня числа Пі за посиланням.