Довгоочікувані курси від механіко-математичного факультету КНУ повертаються!

 

? Запрошуємо всіх охочих реєструватись на цикл вебінарів “Аналітика даних”.

 

Під час курсу розглянемо методи роботи та інструментарій для інтелектуальної обробки даних. На прикладах кейсів із фінансового моделювання, ризик-менеджменту, актуарної математики навчимося перетворювати big data в big value: створювати ефективні візуалізації, здійснювати data processing, знаходити патерни в даних, виконувати задачі прогнозування, класифікації та кластеризації.

 

Від базових основ роботи з даними (Excel, VBA, SQL) будемо крок за кроком переходити до сучасних інструментів business intelligence (Power BI), збереження та обробки даних (AWS, Azure, Basics of Python), перетворення даних на цінність (Machine Learning algorithms & Data Science models).

 

Лектор:

⭐️ Володимир Зубченко, канд. фіз.-мат. наук, асистент кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики механіко-математичного факультету. Data Scientist, сертифікований актуарій (експерт із математичних методів у страхуванні та фінансах) – диплом British Institute and Faculty of Actuaries (Великобританія).

Більше десяти років практичного досвіду у сфері фінансів, цифрових трансформацій, data science & business intelligence, консалтингу, страхування, ризик-менеджменту, інновацій. 

 

Кількість місць обмежена, відбір здійснюватиметься в 2 етапи:

1️⃣ заповнення форми: https://forms.gle/WycEyCXSimGjjJQk7

2️⃣ вирішення тестового завдання.

Дедлайн виконання: 16 жовтня о 23:59.

 

? Формат проведення: онлайн, раз на 2 тижні, по суботах зранку.

 

? Участь безкоштовна, а учасники, які виконають передбачені програмою завдання, отримають сертифікат.

 

Деталі курсу: http://surl.li/deqpw

 

Запрошуємо!